top of page

Házená Zlín: billboard pro sportovní klub

Jak vzniká billboard od začátku do konce


Zlínští házenkáři a házenkářky nezapomínají na to, aby svůj sport jako takový komunikovali nejen směrem ke svým fanouškům, ale i k ostatním obyvatelům Zlína. Myšlenka velkoformátového billboardu byla jasná - rozšířit povědomí o tom, že ženský i mužský tým táhne za jeden provaz.


Vizuálně zajímavá kampaň pro sportovní klub

A protože klub chtěl, aby vizuální podoba billboardu působila profesionálně, rozhodl se pro spolupráci s fotografem. Výrobu billboardu jsme vzali od píky - házenkáře a házenkářky jsem nafotil jednotlivě. Fotografie tak mohou používat i samostatně, nezávisle na billboardu. Záležet jsme si dali na celkové atmosféře fotografií, kterou utváří speciální světelná technika a prostředí sportovní haly. V postprodukci jsem přidal efekt kouře, abych podtrhl atmosféru vizuálu, a pak jsem vše přizpůsobil velkoplošnému billboardu.Podívejte se, jak taková kampaň vzniká
Vizuální styl zlínských házenkářů

Palec nahoru pro celý klub, jakým směrem komunikaci posunuli. Nejeden sportovní klub by se od nich mohl učit. Celý billboard už jste viděli. A jak vypadají jednotlivé fotografie? Tady jsou.

Líbí se vám takový typ fotografií? Chcete takové i pro svůj sportovní klub nebo pro sebe? Ozvěte se.
Comments


bottom of page